Netgear AXM762

  • Netgear AXM762
Husk Sammenlign
Priser (5 priser)

Senetic.no

Utenlandsk butikk
På lager

Multicom.no

NETGEAR Modul 10GB LR SFP+ to GSM7328S+GSM7352S (AXM762-10000S)
På lager

Advance

Netgear Modul 10GB LR SFP+ to GSM7328S+GSM7352S
På lager

Euro-tec.no

NETGEAR Modul 10GB LR SFP+ to GSM7328S+GSM7352S (AXM762-10000S)
På lager

Deal.no

NetGear 10G-BIT LR SFP+ MODULE 10GBase-LR SFP+ Modul für M6100, M5300, XSM, u.best.Smart- und Plus-Switches, unterstützt 9/125µm Singlemode Glasfaserkabel, LC-Stecktechnik, bis zu 10km AXM762-10000..
På leverandørlager
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Produsentens varenummer AXM762-10000S
EAN 606449064124
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?