MicroConnect ST/PC-SC/PC 7M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 700, Grå

  • MicroConnect ST/PC-SC/PC 7M 62,5/125 MM
Lansert 9. juli 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 700
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (5 priser)
På lager

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 7M 62,5/125 MM (FIB120007)

MPN: FIB120007

Nettbutikk

1-3 på lager

154,-

278,-

På lager

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 7M 62,5/125 MM (FIB120007)

MPN: FIB120007

Nettbutikk

1-3 på lager

169,-

218,-

MICROCONNECT SC/UPC-ST/UPC 7m 50/125 OM2 (FIB120007-2DC)

MPN: FIB120007-2DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

482,-

531,-

MICROCONNECT SC/UPC-ST/UPC 7m 62.5/125 OM1 (FIB120007-1DC)

MPN: FIB120007-1DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

482,-

531,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel ST SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB120007)

MPN: FIB120007

EAN: 7331990076953

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

329,-

428,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 700
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB120007
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?