MicroConnect ST/PC-SC/PC 5M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 500, Grå

  • MicroConnect ST/PC-SC/PC 5M 62,5/125 MM
Lansert 9. juli 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 5M 62,5/125 MM (FIB120005)

MPN: FIB120005

Nettbutikk

3-10 på lager

169,-

293,-

På lager

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 5M 62,5/125 MM (FIB120005)

MPN: FIB120005

Nettbutikk

3-10 på lager

178,-

227,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel ST SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB120005)

MPN: FIB120005

EAN: 7331990014979

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

299,-

398,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB120005
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?