MicroConnect ST/PC-SC/PC 3M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 300, Grå

  • MicroConnect ST/PC-SC/PC 3M 62,5/125 MM
Lansert 9. juli 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (4 priser)
På lager

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 3M 62,5/125 MM (FIB120003)

MPN: FIB120003

Nettbutikk

1-3 på lager

134,-

183,-

MICROCONNECT SC/UPC-ST/UPC 3m 62.5/125 OM1 (FIB120003-1DC)

MPN: FIB120003-1DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 7 dager

427,-

476,-

På lager

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 3M 62,5/125 MM (FIB120003)

MPN: FIB120003

Nettbutikk

1-3 på lager

163,-

287,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel ST SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB120003)

MPN: FIB120003

EAN: 7331990014962

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

279,-

378,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB120003
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?