MicroConnect ST/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 100, Grå

  • MicroConnect ST/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM (FIB120001)

MPN: FIB120001

Nettbutikk

3-10 på lager

78,-

127,-

På lager

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM (FIB120001)

MPN: FIB120001

Nettbutikk

10-50 på lager

106,-

230,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel ST SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB120001)

MPN: FIB120001

EAN: 7331990014948

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

219,-

318,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB120001
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?