MicroConnect SC/PC-SC/PC 7M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 700, Grå

  • MicroConnect SC/PC-SC/PC 7M 62,5/125 MM
Lansert 9. juli 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 700
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (2 priser)

Multicom.no

MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 7M 62,5/125 MM (FIB220007)
På lager

DustinHome.no

Microconnect Fiberoptisk kabel SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB220007)
Ukjent lagerstatus
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 700
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB220007
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?