MicroConnect SC/PC-SC/PC 3M 50/125 MM DPX

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 300, Grå

  • MicroConnect SC/PC-SC/PC 3M 50/125 MM DPX
Lansert 17. november 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (2 priser)
På lager

MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 3M 50/125 MM DPX (FIB222003)

MPN: FIB222003

Nettbutikk

3-10 på lager

93,-

142,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel SC Duplex Multimodus 50/125 (FIB222003)

MPN: FIB222003

EAN: 7331990076878

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

359,-

458,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB222003
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?