MicroConnect SC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 100, Grå

  • MicroConnect SC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (2 priser)

Multicom.no

MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM (FIB220001)
På lager

DustinHome.no

Microconnect Fiberoptisk kabel SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB220001)
Ukjent lagerstatus
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB220001
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?