MicroConnect MTRJ/PC-SC/PC 2m 50/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 200, Grå

  • MicroConnect MTRJ/PC-SC/PC 2m 50/125 MM
Lansert 13. november 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (2 priser)

Multicom.no

MICROCONNECT MTRJ/PC-SC/PC 2m 50/125 MM (FIB322002)
Forventet lagerdato

DustinHome.no

Microconnect Fiberoptisk kabel MT-RJ SC Duplex Multimodus 50/125 (FIB322002)
Ukjent lagerstatus
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB322002
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?