MicroConnect LC/PC-ST/PC 10M 9/125 SM DPX

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1000, Grå

  • MicroConnect LC/PC-ST/PC 10M 9/125 SM DPX
Lansert 9. juli 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (2 priser)
Forventet lagerdato

MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 10M 9/125 SM DPX (FIB411010)

MPN: FIB411010

Nettbutikk

Forventet på lager om 14 dager

210,-

259,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel LC ST Duplex Enkeltmodus 9/125 (FIB411010)

MPN: FIB411010

EAN: 7331990077080

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

499,-

598,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB411010
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?