MicroConnect LC/PC-SC/PC 7M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 700, Grå

  • MicroConnect LC/PC-SC/PC 7M 62,5/125 MM
Lansert 6. mai 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 700
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (4 priser)
Forventet lagerdato

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 7M 62,5/125 MM (FIB420007)

MPN: FIB420007

Nettbutikk

Forventet på lager om 15 dager

112,-

161,-

MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 7m 50/125 OM2 (FIB420007-2DC)

MPN: FIB420007-2DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

505,-

554,-

MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 7m 62.5/125 OM1 (FIB420007-1DC)

MPN: FIB420007-1DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

505,-

554,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB420007)

MPN: FIB420007

EAN: 5705965880364

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

329,-

428,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 700
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB420007
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?