MicroConnect LC/PC-SC/PC 5M 9/125 SM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 500, Grå

  • MicroConnect LC/PC-SC/PC 5M 9/125 SM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (2 priser)
Ukjent lagerstatus

Microconnect Nettverkskabel (FIB421005)

MPN: FIB421005

EAN: 7331990074249

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

155,-

254,-

Forventet lagerdato

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 5M 9/125 SM (FIB421005)

MPN: FIB421005

Nettbutikk

Forventet på lager om 15 dager

169,-

218,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB421005
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?