MicroConnect LC/PC-SC/PC 2M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 200, Grå

  • MicroConnect LC/PC-SC/PC 2M 62,5/125 MM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 2M 62,5/125 MM (FIB420002)

MPN: FIB420002

Nettbutikk

3-10 på lager

147,-

196,-

På lager

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 2M 62,5/125 MM (FIB420002)

MPN: FIB420002

Nettbutikk

100+ på lager

186,-

310,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB420002)

MPN: FIB420002

EAN: 7331990045102

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

249,-

348,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB420002
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?