MicroConnect LC/PC-SC/PC 10M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1000, Grå

  • MicroConnect LC/PC-SC/PC 10M 62,5/125 MM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000
Farge Grå
Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 10M 62,5/125 MM (FIB420010)

MPN: FIB420010

Nettbutikk

10-50 på lager

213,-

337,-

På lager

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 10M 62,5/125 MM (FIB420010)

MPN: FIB420010

Nettbutikk

3-10 på lager

225,-

274,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB420010)

MPN: FIB420010

EAN: 7331990045133

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

369,-

468,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB420010
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?