MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 5M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 500, Grå

  • MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 5M 62,5/125 MM
Lansert 9. juli 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (2 priser)

Multicom.no

MICROCONNECT LC/PC-MTRJ/PC 5M 62,5/125 MM (FIB430005)
Forventet lagerdato

DustinHome.no

Microconnect Fiberoptisk kabel LC MT-RJ Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB430005)
Ukjent lagerstatus
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB430005
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?