MicroConnect LC/PC-LC/PC 5M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 500, Grå

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 5M 62,5/125 MM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500
Farge Grå
Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 5M 62,5/125 MM (FIB440005)

MPN: FIB440005

Nettbutikk

3-10 på lager

134,-

183,-

På lager

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 5M 62,5/125 MM (FIB440005)

MPN: FIB440005

Nettbutikk

3-10 på lager

163,-

287,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel LC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB440005)

MPN: FIB440005

EAN: 7331990045225

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

299,-

398,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB440005
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?