MicroConnect LC/PC-LC/PC 3M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 300, Grå

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 3M 62,5/125 MM
Lansert 30. november 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 3M 62,5/125 MM (FIB440003)

MPN: FIB440003

Nettbutikk

10-50 på lager

158,-

282,-

På lager

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 3M 62,5/125 MM (FIB440003)

MPN: FIB440003

Nettbutikk

3-10 på lager

174,-

223,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel LC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB440003)

MPN: FIB440003

EAN: 7331990045218

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

279,-

378,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB440003
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?