MicroConnect LC/PC-LC/PC 2M 50/125 MM DPX

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 200, Grå

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 2M 50/125 MM DPX
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (5 priser)
Forventet lagerdato

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 50/125 MM DPX (FIB442002)

MPN: FIB442002

Nettbutikk

Forventet på lager om 15 dager

175,-

224,-

MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM2 (FIB442002-2DC)

MPN: FIB442002-2DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

433,-

482,-

MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM3 (FIB442002-3DC)

MPN: FIB442002-3DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

446,-

495,-

MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM4 (FIB442002-4DC)

MPN: FIB442002-4DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

476,-

525,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel LC Duplex Multimodus 50/125 (FIB442002)

MPN: FIB442002

EAN: 7331990077165

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

319,-

418,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB442002
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?