MicroConnect LC/PC-LC/PC 1M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 100, Grå

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 1M 62,5/125 MM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (4 priser)
På lager

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 62,5/125 MM (FIB440001)

MPN: FIB440001

Nettbutikk

3-10 på lager

115,-

164,-

MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 1m 62.5/125 OM1 (FIB440001-1DC)

MPN: FIB440001-1DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

415,-

464,-

På lager

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 62,5/125 MM (FIB440001)

MPN: FIB440001

Nettbutikk

50-100 på lager

139,-

263,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel LC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB440001)

MPN: FIB440001

EAN: 7331990045195

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

219,-

318,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB440001
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?