MicroConnect LC/PC-LC/PC 15M 50/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1500, Grå

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 15M 50/125 MM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1500
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (5 priser)
Forventet lagerdato

MICROCONNECT LC-LC UPC 15M 50/125 OM2 (FIB442015-2)

MPN: FIB442015-2

Nettbutikk

Forventet på lager om 13 dager

250,-

299,-

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 15M 50/125 MM (FIB442015)

MPN: FIB442015

Nettbutikk

3-10 på lager

254,-

303,-

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 15M 50/125 MM DPX (FIB442015-4)

MPN: FIB442015-4

Nettbutikk

Forventet på lager om 13 dager

434,-

483,-

På lager

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 15M 50/125 MM (FIB442015)

MPN: FIB442015

Nettbutikk

100+ på lager

255,-

379,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel LC Duplex Multimodus 50/125 (FIB442015)

MPN: FIB442015

EAN: 5705965907863

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

559,-

658,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1500
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB442015, FIB442015-2
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?