MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1000, Grå

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (2 priser)

Multicom.no

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX (FIB441010)
På lager

DustinHome.no

Microconnect Fiberoptisk kabel LC Duplex Enkeltmodus 9/125 (FIB441010)
Ukjent lagerstatus
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB441010
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?