MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 50/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1000, Grå

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 50/125 MM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000
Farge Grå
Husk Sammenlign
Priser (8 priser)
På lager

MICROCONNECT LC-LC UPC 10M 50/125 OM2 (FIB442010-2)

MPN: FIB442010-2

Nettbutikk

100+ på lager

199,-

323,-

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 50/125 MM (FIB442010)

MPN: FIB442010

Nettbutikk

100+ på lager

229,-

353,-

På lager

MICROCONNECT LC-LC UPC 10M 50/125 OM2 (FIB442010-2)

MPN: FIB442010-2

Nettbutikk

3-10 på lager

210,-

259,-

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 50/125 MM (FIB442010)

MPN: FIB442010

Nettbutikk

3-10 på lager

228,-

277,-

MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 10m 50/125 OM2 (FIB442010-2DC)

MPN: FIB442010-2DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

559,-

608,-

MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 10m 50/125 OM3 (FIB442010-3DC)

MPN: FIB442010-3DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

670,-

719,-

MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 10m 50/125 OM4 (FIB442010-4DC)

MPN: FIB442010-4DC

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

816,-

865,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Nettverkskabel (FIB442010)

MPN: FIB442010

EAN: 5705965890127

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

235,-

334,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB442010
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?