Dell SFP 1000Base-LX

  • Dell SFP 1000Base-LX
Sammenlign
Priser (3 priser)
Forventet lagerdato

Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver modul 407-10934

MPN: 407-10934

Nettbutikk

Forventet på lager om 8 dager

Forventet lagerdato

DELL Networking Transceiver SFP1000BASE-LX1310nm Wavelength 10km Reach - Kit (407-10934)

MPN: 407-10934

Nettbutikk

Forventet på lager om 7 dager

2 803,-

2 842,-

Ikke på lager

Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm -

MPN: 407-10934

EAN: 5397063819577

Nettbutikk

Ikke på lager

2 880,-

3 018,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Produsentens varenummer 407-10934, 407-BBDC
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?