Cisco 100Base-LX

  • Cisco 100Base-LX
Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

CISCO SFP 100Base-FX SM (GLC-FE-100LX)

MPN: GLC-FE-100LX

Nettbutikk

10-50 på lager

Forventet lagerdato

CISCO 100BASE-LX SFP for FE port (GLC-FE-100LX=)

MPN: GLC-FE-100LX=

EAN: 746320602134

Nettbutikk

Forventet på lager om 25 dager

2 973,-

3 012,-

Ikke på lager

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Fast Ethernet - 100Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm -

MPN: GLC-FE-100LX=

EAN: 746320980515

Nettbutikk

Ikke på lager

2 975,-

3 113,-

Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Produsentens varenummer GLC-FE-100LX=, GLC-FE-100LX
EAN 746320980515
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?