Cisco 100Base-LX

  • Cisco 100Base-LX
Husk Sammenlign
Priser (3 priser)

Multicom.no

CISCO 100BASE-LX SFP for FE port (GLC-FE-100LX=)
På lager

Euro-tec.no

CISCO 100BASE-LX SFP for FE port (GLC-FE-100LX=)
På lager

Deal.no

Cisco 100Base-LX SFP f/ FE port The Cisco 100BASE-LX10 SFP (part number GLC-FE-100LX) operates on ordinary single-mode fiber-optic (SMF) link spans up to 10 kilometers long./ GLC-FE-100LX=
På leverandørlager
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Produsentens varenummer GLC-FE-100LX=, GLC-FE-100LX
EAN 746320980515
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?