AESP Patchkabel Fiber SC/SC 5m Multimode, duplex, 62,5/125µm

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 500

  • AESP Patchkabel Fiber SC/SC 5m Multimode, duplex, 62,5/125µm
Lansert 29. september 2007
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500
Husk Sammenlign
Priser

Produktet føres ikke av noen butikker i Prisguide.

Få varsel når produktet får pris

Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500
Produsentens varenummer FC-4/4-5ME
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?