AESP Patchkabel Fiber SC/SC 3m Multimode, duplex, 62,5/125µm

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 300

  • AESP Patchkabel Fiber SC/SC 3m Multimode, duplex, 62,5/125µm
Lansert 20. februar 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300
Husk Sammenlign
Priser (1 pris)

Komplett.no

Nettverkskabel Fiber SC/SC 3 m Multimode, duplex, 62,5/125µm FC-4/4-3ME
Ikke på lager
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300
Produsentens varenummer FC-4/4-3ME
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?