AESP Patchkabel Fiber SC/SC 1m Multimode, duplex, 50/125µm

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 100, Andre

  • AESP Patchkabel Fiber SC/SC 1m Multimode, duplex, 50/125µm
Lansert 8. august 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100
Farge Andre
Husk Sammenlign
Priser (1 pris)

Komplett.no

Nettverkskabel Fiber SC/SC 1 m Multimode, duplex, 50/125µm FC50-4/4-1ME
Ikke på lager
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100
Farge Andre
Produsentens varenummer FC50-4/4-1ME
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?