AESP Patchkabel Fiber LC/ST 2m Multimode, duplex, 62,5/125µm

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 200, Gul

  • AESP Patchkabel Fiber LC/ST 2m Multimode, duplex, 62,5/125µm
Lansert 8. august 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200
Farge Gul
Husk Sammenlign
Priser (1 pris)

Komplett.no

Nettverkskabel Fiber LC/ST 2 m Multimode, duplex, 62,5/125µm FC-9/2-2ME
Ikke på lager
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200
Farge Gul
Produsentens varenummer FC-9/2-2ME
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?