AESP Patchkabel Fiber LC/SC 1m Multimode, duplex, 62,5/125µm

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 100, Rød

  • AESP Patchkabel Fiber LC/SC 1m Multimode, duplex, 62,5/125µm
Lansert 12. januar 2008
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100
Farge Rød
Husk Sammenlign
Priser (1 pris)

Komplett.no

Nettverkskabel Fiber LC/SC 1 m Multimode, duplex, 62,5/125µm FC-9/4-1ME
På lager
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100
Farge Rød
Produsentens varenummer FC-9/4-1ME
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?