AESP Patchkabel Fiber LC/SC 10m Multimode, duplex, 62,5/125µm

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1000

  • AESP Patchkabel Fiber LC/SC 10m Multimode, duplex, 62,5/125µm
Lansert 8. august 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000
Husk Sammenlign
Priser (1 pris)

Komplett.no

Nettverkskabel Fiber LC/SC 10 m Multimode, duplex, 62,5/125µm FC-9/4-10ME
Ikke på lager
Få varsel når prisen faller
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000
Produsentens varenummer FC-9/4-10ME
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?